Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 1, 2020

Scroll to top

Top

3,346 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sensi nuk po sheh drite: dje ka zhvilluar nje vizite ne Gjermani. Pritet te rikthehet pas Vitit te Ri

Sensi nuk po sheh drite: dje ka zhvilluar nje vizite ne Gjermani. Pritet te rikthehet pas Vitit te Ri
Inter Club Staff

Kontrolli i specializuar i Stefano Sensit qe kishte dite qe perflitej ka ndodhur dje ne Munich, Gjermani.

Kete gje e ka treguar Corriere dello Sport e cila flet se si Interi ka dashur qe te kete nje pergjigje konkrete nga nje specialist se kur mund te rikthehet ai.

Lojtari eshte demtuar qe ne daten 6 tetor ndaj Juventusit dhe pervec 20 minutave te luajtura me Dortmund, pjesen tjeter e ka kaluar shumicen ne tribune ose ne shtepi.

“Eshte nje problem muskular qe ka te beje me kemben e djathte, me pas me PSOAS dhe me pas perseri me kemben e djathte.”

“Keto demtime do e lene me siguri jashte edhe me Romen dhe me Barcelonen dhe ai pritet qe te rikthehet vetem pas Vitit te Ri. Natyrisht me shprese, sepse mund te vazhdoje te jete ende i pafat…”

“Conte po shpreson ta kete ne 100% te formes menjehere pas pushimit te festave.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.