Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

434 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Seria A 2013-2014, ja kur hidhet shorti. Te gjitha informacionet

Seria A 2013-2014, ja kur hidhet shorti. Te gjitha informacionet
Xhorxh Gellci

Se shpejti Seria A e sezonit te ardhshem do te kete kombinime precize. Te hene ne daten 29 korrik do te zbulohen ne oren 19 kalendari i Serise A 2013-2014. Kete vit, Seria A do te filloje ne 24-25 gusht dhe do te mbyllet ne 18 maj. Pushimet do te jene kater, dhe keto jane datat e paracaktuara: 8 shtator, 13 tetor, 17 nentor dhe 29 dhjetor. Tre do te jene turnet ne mes te javes: 25 shtator, 30 tetor dhe 26 mars.

INTER – Te merkure do te hidhet shorti per Kupen e Italise: turni i pare eshte ne program ne daten 4 gusht, kurse Interi do te futet ne skene ne turnin e trete (17 gusht).

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.