Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,668 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Serie A, Interi humbet qe tani Murillon dhe Alex Telles per ndeshjen e pare te kampionatit!

Serie A, Interi humbet qe tani Murillon dhe Alex Telles per ndeshjen e pare te kampionatit!
Inter Club Staff

Kane ardhur gjate dites se djeshme vendimet e gjykates sportive Italiane.

Gjykata sportive ne Itali ka dhene vendimet e saj per sa i perket javes se fundit te Serie A. Sic ishte parashikuar, Interi, ne ndeshjen e pare te sezonit te ri nuk do te mund te kete Murillo dhe Telles ne dispozicion dhe jane denuar me nga nje ndeshje per shkak kartonash.

Lojtare te tjere te skualifikuar jane: Tre ndeshje per Morganellan e Palermo dhe Wszolek te Veronas, dy ndeshje per Gori (Frosinone) dhe Thereau (Udinese), nje ndeshje per Crivello (Frosinone), Jorginho (Napoli), Skriniar (Sampdoria), Duncan (Sassuolo).

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.