Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 12, 2020

Scroll to top

Top

948 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Serie A, ja struktura e diteve dhe orareve qe do luhen ndeshjet e sezonit 2018-2019:

Serie A, ja struktura e diteve dhe orareve qe do luhen ndeshjet e sezonit 2018-2019:
  • On 25/07/2018, 22:30

La Lega Serie A ka zyrtarizuar strukturen baze te orareve dhe diteve qe do luhet sezoni i ri 2018-2019:

– Te shtunen ora 15.00 (1 ndeshje)
– Te shtunen ora 18.00 (1 ndeshje)
– Te shtunen ora 20.30 (1 ndeshje)
– Te dielen ora 12.30 (1 ndeshje)
– Te dielen ora 15.00 (3 ndeshje)
– Te dielen ora 18.00 (1 ndeshje)
– Te dielen ora 20.30 (1 ndeshje)
– Te dielen ora 20.30 (1 ndeshje)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.