Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 12, 2021

Scroll to top

Top

791 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sevilla, Carlos Bacca: ndryshim page ose lamtumire. Inter ve ne pjate 12 milione, por kerkesa e spanjolleve…

Sevilla, Carlos Bacca: ndryshim page ose lamtumire. Inter ve ne pjate 12 milione, por kerkesa e spanjolleve…
Bujar Berishaj

Probleme ne shtepine e Sevilla per Carlos Bacca, qe sic raporton El Correo nuk ka agjent te caktuar per momentin dhe ndermjetesuesit e ndryshem duan ta ofrojne te klube ne klube me te mira evropiane si Inter dhe Everton, por vullneti i andaluzianeve eshte per ta mbajtur kolumbianin.

Lojtari mund te largohet nga nje oferte e parefuzueshme. Zikalterit kane ofruar nje oferte me shifer prej 12 milione, por nga Sevilla bejne te ditur se nuk ka pasur asgje zyrtare. Drejtori sportive ka pranuar se ka degjuar per thashethemet me zikalterit, por ka bere te qarte se situate nuk eshte mire e definuar tani. Klubi spanjoll do pranonte nje vetem nje oferte prej 18-20 milione euro (lojtari ka klauzole prej 30 milione).

Lojtari, ne rast se vendos te qendroj, do nje rritje page te pakten te barabarte me shokun e tij ne sulm Gameiro dhe qe 21 golat e tij te njihen. Ne te kunderten do te jet enje lamtumire e sigurt. Inter pret i interesuar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags