Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,385 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Shaqiri, kontakte Fassone-Beckenbauer: permbledhja

Shaqiri, kontakte Fassone-Beckenbauer: permbledhja
Bujar Berishaj

Kontakte te dendura ne oret e fundit mes Inter dhe Bayern, mbi te gjitha mes Fassone dhe Beckenbauer.

Inter nxiton, ne fakt nxiton shume sepse e di se nuk mund te pres me shume: ka izoluar Liverpoolin, tani deshiron te perfundoj gjithcka. Duke pritur edhe disa dite mund te jete e rrezikshme. Inter vjen me bazen e 15 milioneve, nje huazim me pagese dhe blerje te garantuar pas huazimit.

Bayern do te donte dicka me shume, por per 15 milion mund te mendoj seriozisht per te mbyllur. Dhe nese ndjehet nevoja per te rritur oferten atehere gatishmeria nga zikalterit nuk do te mungonte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.