Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

1,506 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Shaqiri: “Mjaft duke bere gabime! Ndeshja e kthimit? Mund ta bejme!”

Shaqiri: “Mjaft duke bere gabime! Ndeshja e kthimit? Mund ta bejme!”
Bujar Berishaj

Ishte nje nga lojtaret nga te cilet pritej me shume, megjithate nuk ia ka dalur te bej aq sa pritej. Keshtu, Xherdan Shaqiri eshte ndalur te flas per mikrofonat e Mediaset Premium. Keto jane fjalet e tij:

“Ne fillim kemi luajtur shume mire, pastaj ka ardhur goli i pare ne nje moment te mire tonin. Nuk eshte e mundshme te pranojme kaq shume gola, kemi lojtar te medhenje, duhet te shikojme perpara per ndeshjen e ardhshme. Duhet te japim gjithcka dhe te mesojme nga gabime qe kemi bere sot. Pa gabime mund te behet mire, me te vertete, pa gabime.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.