Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 13, 2019

Scroll to top

Top

1,645 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Shaqiri, neser Interi ne Gjermani per te provuar per te mbyllur…

Shaqiri, neser Interi ne Gjermani per te provuar per te mbyllur…
Bujar Berishaj

Inter-Shaqiri, goditja e merkatos se dimrit.

Udhetimi i Interit per ne Gjermani eshte shtyer per neser. Nje udhetim i nevojshem, per te kerkuar afrimin e kerkeses dhe ofertes: zikalterit qe negociojne nga vendi, per te bindur klubin gjerman. Interi sot ka bere propozimin e fundit, nje propozim qe i afrohet 15 milioneve te kerkuara nga Bayern. Neser do te provohet per te mbyllur, per ti dhuruar Mancinit nje tjeter goditje ne merkato.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.