Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 24, 2021

Scroll to top

Top

1,338 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Shaqiri, neser mbyllet. Takim mes Bayernit dhe Interit ne mengjes. Eshte akordi me lojtarin: detajet…

Shaqiri, neser mbyllet. Takim mes Bayernit dhe Interit ne mengjes. Eshte akordi me lojtarin: detajet…
Bujar Berishaj

Flitet per Xherdan Shaqirin ne studiot e “Calciomercato, l’originale” me Gianluca Di Marzion qe jep me te rejat ne lidhje me lojtarin:

“Neser mund te jete siguria e transferimit. Neser ne mengjes dirigjenca zikalter do te arrij ne Mynih, kurse sot eshte provuar te zvogelohet boshlleku mes kerkeses dhe ofertes permes telefonit. Ne valle jane 1 milion euro dhe per kete eshte e veshtire qe operacioni mund te deshtoj. Neser do te percaktohet gjithcka sepse Interi tashme ka akordin me lojtarin, me nje page prej 3 milione eurosh ne vit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.