Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

345 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Shitja e Skriniar, Biasin flet ashper kunder klubit: “Le te kuptohemi: e gjitha kjo histori ka kuptim vetem nese…”

Shitja e Skriniar, Biasin flet ashper kunder klubit: “Le te kuptohemi: e gjitha kjo histori ka kuptim vetem nese…”
Inter Club Staff

A mund te shitet Milan Skriniar? Kjo eshte nje pyetje qe behet shpesh nga tifozet zikalter keto dite.

Interi duket se ne kete moment e ka menduar seriozisht idene per tu privuar nga mbrojtesi sllovak zikalter.

Aktualisht ai eshte ne qender te nje tratative qe ka dite qe ka nisur ndermjet Interit dhe Tottenham.

Skriniar eshte nje lojtar qe pelqehet prej kohesh nga Jose Mourinho dhe qe eshte ne qender te deshirave te tij per te perforcuar Tottenham kete vit.

Per kete arsye ka folur edhe gazetari shume i njohur interist, Fabrizio Biasin, qe eshte treguar shume i ashper me klubin zikalter.

“Mbrojtje me tre, mbrojtje me 4, mbrojtje me 7… perpara se ta shisja dhe me pas te gjeja nje zevendesues per te, une do ta mbaja Skriniar.”

“Le te kuptohemi: shitja e Skriniar ka kuptim te behet vetem per nje shifer pa kuptim.”

“A jam i qarte? Interi nuk mund te beje dicka te tille ne fundin e merkatos sepse nuk mund te gjej dot vije logjike ne gjithe kete histori.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.