Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,293 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Shkarkohet Mazzarri, kthehet Mancini! Tratativa ne faze te avancuar!

Shkarkohet Mazzarri, kthehet Mancini! Tratativa ne faze te avancuar!
Xhorxh Gellci

Bomba vjen direkt nga Sky Sport 24. Roberto Mancini gati te kthehet tek Inter. Tratativa ne faze te avancuar, po-ja do te vije para derbit. Takimi deciziv ka ndodhur gjate mbremjes te djeshme, eshte rene dakord mbi cdo pike. Gianluca Di Marzo shpjegon qe kontrata do te zgjase 2 vjet e gjysem. Sic duket, Erick Thohir, ka kuptuar kerkesat e ambjentit dhe nuk ka dashur te prese me shume, duke shfrytezuar pushimin.

MAZZARRI I SHKARKUAR – Sipas Sky, Mazzarri eshte shkarkuar ne keto minuta dhe brenda pak oresh do te vije zyrtarizimi i kthimit te Mancinit: “Mazzarri nuk bindte me, prandaj eshte vendosur qe mos sforcohet shume. Kur eshte kuptuar qe Mancini do te pranonte oferten, vjen edhe goditja perfundimtare.” – shpjegon Di Marzio.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.