Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

690 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Shkembim Gilardino – Schelotto mes Interit dhe Genoas”

Di Marzio: “Shkembim Gilardino – Schelotto mes Interit dhe Genoas”
Xhorxh Gellci

Merkatoja e shkembimeve. Sic raporton Gianluca Di Marzio, idea e fundit midis Interit dhe Genoas eshte nje shkembim mes Gilardinos dhe Schelottos. Sulmuesi eshte ne pronesi te Genoas, por kete vit ka qene i huazuar tek Bologna. Ndersa Schelotto pelqehej tek Genoa qe ne Janar kur ai u transferua tek Inter. Ne anen tjeter, Mazzarri ka qene gjithmone nje simpatizant i Gilardinos, keshtu qe po mendohet nje shkembim mes te dyve. Gilardino, tek Inter do te shoqeronte Mauro Icardin nderkohe qe El Principe Milito rekuperohet qetesisht.

Do ishit dakord me kete shkembim zikalter? Jepeni mendimin tuaj tek hapesira e komenteve poshte lajmit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.