Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,460 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Shkembimi Vucinic-Guarin: Shperthen inati i tifozeve ne rrjetet sociale ne Itali!

Shkembimi Vucinic-Guarin: Shperthen inati i tifozeve ne rrjetet sociale ne Itali!
Inter Club Staff

Ora 15:05, sipas asaj qe shkruhet nga mediat ne Itali tashme shkembimi i Guarin koke me koke me Mirko Vucinic eshte mbyllur. Faqja zyrtare e Interit ne facebook eshte mbushur me sulme dhe komente kunder ketij operacioni, gje e cila ka ndodhur edhe ne Twitter tek profili zytar i F.C Internazionale.

Tifozet zikalter ne Itali ne keto momente po mundohen te organizojne edhe nje proteste. Moto e tyre ne keto ore eshte “Boll me”. Priten te reja persa i perket kesaj gjeje ne oret ne vazhdim…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.