Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,072 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Show i madh te Shtunen mbrema ne Meazza per ndeshjen Inter-Lazio

Show i madh te Shtunen mbrema ne Meazza per ndeshjen Inter-Lazio
Adonis Rexha

Te shtunen ne mbremje do kete nje show te vertete per fansat e Interit qe do jene te pranishem ne ndeshjen e javes se 37-te kunder Lazios ne Stadiumin Meazza. Kjo kohe e ndeshjes do te jete shume me shume se vetem nje ndeshje futbolli: një varg pika argëtuese do të ofrohen per fansat, me shume surpriza në dyqan per pajisje te stadiumit.

Nje ekip profesionistesh do te jene te gatshem per te kenaqur tifozet brenda dhe jashte stadiumit. Make-up artiste, magjistaret, vajza qe do kercejne breakdance, vajza mirepritese e shume te tjera: do te perfitojne shume emocione dhe kenaqesi nga kjo ngjare te gjithe ata qe do deshirojne te marrin pjese, prej atyre me te rinje deri tek ata te moshuarit te cilet deshirojne qe te perjetojne diqka me ndryshe se nga e zakonshmja.

Do kete shume aktivitete te reja qe do jene te rreshtuara brenda Meazza-s. Ekrane gjigante, muzike dhe nje numer te ndryshme aktivitete qe do i bejne te marrin pjese te gjithe, para se heronjte tane te dalin ne fushe, po ashtu dy kamermanet qe do te jene ne shkallet e stadiumit per te marre imazhet e tifozeve ne ekranet gjigante.

Nje mbremje e veçante per cilindo qe deshiron te perjetoje besimin tone ZiKalter ne nje menyre me te veçante!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.