Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

536 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Shperthen Fredy Guarin: “Inter, dua te sqarohem. Faleminderit tifoze. Nese do te qendroj…”

Shperthen Fredy Guarin:  “Inter, dua te sqarohem. Faleminderit tifoze. Nese do te qendroj…”
Inter Club Staff

«Klubi Inter: Ashtu sic jeni ju qe me nxorret ne merkato, sepse un nuk ja kerkova asnjeriu kete gje, pasi isha i qete dhe i lumtur ketu, tashme dua sqarim dhe respekt per mua, per tifozet dhe per agjentin tim. Per ju tifoze kam vetem fjale falenderimi sepse gjate kesaj kohe keni treguar karshi meje vetem dashuri dhe respekt. Nqs do me duhet te largohem, ju do jeni perhere ne zemren time sepse ktu tek Interi kam realizuar nje enderr. E perkundrazi, ne qofte se do qendroj, gjithe forca ime, zemra ime dhe pergjegjsia ime do jene te drejtuara drejt nje qellimi, fitoreve te Interit.»

Ky ishte postimi i Guarin ne Twitter. Motivet e shkrimit nuk dihen, por lajmi po pasqyrohet ne cdo media ne keto minuta. Mendimi juaj?

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags