Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

205 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Shqiperia U21, grumbullohet Interisti i vogel Rada

Shqiperia U21, grumbullohet Interisti i vogel Rada
Inter Club Staff

Ne prag te dy ndeshjeve per kualifikimin ne Europianin U21 kunder Sllovakise te cilat do te luhen te premten 23 dhe te marten 27 mars, eshte shpallur lista e futbollisteve qe do te jene te grumbulluar ne keto dy ndeshje.

Tranjeri i Shqiperise U21, ka grumbulluar edhe mesfushorin titullar te Primaveres Interiste qe drejtohet nge Stefano Vecchi. Behet fjale per djaloshin Armand Rada, qe ka shkelqyer pothuajse ne te gjitha ndeshjet e Inter U19.

Kujtojme se Shqiperia ne grupin e saj ka 1 fitore, 3 barazime dhe 1 humbje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.