Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 22, 2019

Scroll to top

Top

299 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, dite speciale per Radja Nainggolan. Nderkohe ndaj PSV…” (02 Tetor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Inter, dite speciale per Radja Nainggolan. Nderkohe ndaj PSV…” (02 Tetor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 02 Tetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“VAR, ka filluar te mos perdoret nga gjysma e arbitrave. Pas 7 javesh kampionat ka note jo kaluese.”

“Inter, Ninja ben 100 dite tek Interi dhe ka ne shenjester PSV.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Ja tek rikthehet Icardi, jashte Lautaro. Ne Hollande kunder PSV Interi nderron sulmuesat.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Per Marotten eshte me shume Interi se sa Milani…”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.