Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 14, 2022

Scroll to top

Top

250 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Icardi sfidon Ronaldon. Do te jete nje duel i…” (05 Dhjetor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Icardi sfidon Ronaldon. Do te jete nje duel i…” (05 Dhjetor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 05 Dhjetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Fillon qe tani Juve-Inter. Icardi dhe Allegri njezeri: “le ta luajme kete ndeshje”.

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Blitzi i Mauritos. Icardi kunder Ronaldos, te premten do te jete nje sfide mes gjigandeve te golit. Interi do te provoje te ndale rrugetimin e Juves.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“I dashur mi, te sfidoj. Ndeshje edhe ne merkato Juve-Inter.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.