Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 22, 2019

Scroll to top

Top

407 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, a je gati? Presidenti Zhang nderkohe…” (05 Nentor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Inter, a je gati? Presidenti Zhang nderkohe…” (05 Nentor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 05 Nentor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Interi eshte gati”. Vjen Messi bashke me Barcen. Presidenti Zhang karikon lojtaret. Neser ne San  Siro sfida  e madhe e Champions League.

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Napoli, Interi dhe Juve, 48 ore mostruoze.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.