Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

593 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Spalletti dhe menuja e tij: Me shume mundesi Brozo dhe Perisic…” (06 Qershor 2018)

SHTYPI I DITES – “Spalletti dhe menuja e tij: Me shume mundesi Brozo dhe Perisic…” (06 Qershor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 06 Qershor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj pare:

“Inter, duhen 45 milione deri ne 30 qershor. Menuja e Spallettit: Brozovic dhe Perisic mund te largohen.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Titulli i pare i Corrieres i kushtohet Tenisit.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport nuk ka ndonje titull specifik per Interin ne faqen e saj te pare.

Edhe ata, shkruajne per tenisin me shume ne faqe te pare.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.