Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 20, 2019

Scroll to top

Top

671 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Jo vetem Modric. Zbulohet ‘Mister X’ i Interit…” (07 Gusht 2018)

SHTYPI I DITES – “Jo vetem Modric. Zbulohet ‘Mister X’ i Interit…” (07 Gusht 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 07 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Nje shigjete per Spallettin. Inter, goditja Keita. Modric-Real, neser vendoset.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Inter, Mordic ose Keita. Zbulohet mister x: sulmuesi i Monaco. Mbetet e gjalle nderkohe pista e Madridit. ”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Inter: Modric thote po. Tani e ka radhen Florentino te vendose.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.