Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 22, 2019

Scroll to top

Top

373 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Nainggolan frikeson Interin, por asgje serioze…” (07 Korrik 2018)

SHTYPI I DITES – “Nainggolan frikeson Interin, por asgje serioze…” (07 Korrik 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 07 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Nainggolan, cfare frike ne shtepine Inter: i shperthen goma, aksident me Ferrarin e tij. Por asgje serioze per te.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotem:

Edhe Tuttosport nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.