Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 25, 2019

Scroll to top

Top

1,985 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Klubi ka strategji te qarta per lojtaret e krahut. Sipas Gazzetta…” (09 Janar 2019)

SHTYPI I DITES –  “Klubi ka strategji te qarta per lojtaret e krahut. Sipas Gazzetta…” (09 Janar 2019)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 09 janar 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Eshte nje inter lojtaresh krahu. Ja strategjite e klubit zikalter: tre lojtare ne shenjester.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Herrera tek Interi, ka ardhur po-ja e pare. Mesfushori i Portos ka dhene dakordesine e tij per kalimin ne Milano.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Inter: menjehere Andersen.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.