Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 16, 2018

Scroll to top

Top

286 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Cfare rritje per marken e Interit. E gjitha eshte merite e…” (09 Shtator 2018)

SHTYPI I DITES –  “Cfare rritje per marken e Interit. E gjitha eshte merite e…” (09 Shtator 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 09 Shtator 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Cfare rruge e shkelqyer e merkes Inter: +100% me shume ne vetem nje vit ne emer te Zhang”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Gjithashtu edhe Tuttosport ne faqen e saj te pare nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.