Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

329 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, te gjitha rruget te cojne tek Radja Nainggolan” (11 Qershor 2018)

SHTYPI I DITES – “Inter, te gjitha rruget te cojne tek Radja Nainggolan” (11 Qershor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 11 Qershor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj pare per zikalterit:

“Chiesa dhe Il Ninja: Inter ne sulm te gjithen. Merkato: shoqeria zikalter po pret qe Fiorentina te hapet per nje tratative. Per violat gati cash dhe lojtare, ndersa Nainggolan kontakt me Romen.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare.

Ata ja dedikojne titullin kryesor Ferrarit.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Juve, operacioni Icardi: Wanda therret. Inter: goditja Nainggolan. Radja do te vije.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.