Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

363 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Gazzetta, De Vrij: “Interi eshte krijuar per te fituar” (12 Korrik 2018)

SHTYPI I DITES – “Gazzetta, De Vrij: “Interi eshte krijuar per te fituar” (12 Korrik 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 12 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

De Vrij flet si lider: “Interi eshte krijuar per te fituar.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Finale alla Italiane. Perisic dhe Mandzukic cojne ne shtepi Angline. Te dielen Kroacia do te ndeshet ndaj Frances.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotem:

Asnje titull specifik per Interin.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.