Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 26, 2019

Scroll to top

Top

2,730 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Te gjitha mediat e shkruara kane titull kryesor sot…” (14 shkurt 2019)

SHTYPI I DITES –  “Te gjitha mediat e shkruara kane titull kryesor sot…” (14 shkurt 2019)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 14 shkurt 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

U ulur ne grada. Ndryshim i papritur: Maurito denohet, Handanovic kapiten. Thyerje totale, Interi i heq shiritin e kapitenit, Mauro nuk shkon ne Viene.

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

I hiqet fasha. Inter, thyerje e papritur me Icardin.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Terminato. Marotta trazon ujrat tek Interi. I hiqet fasha e kapitenit Icardit.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.