Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 24, 2019

Scroll to top

Top

1,760 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, pothuajse miq. Me ne fund Ninja drejton Interin drejt fitores.” (15 Prill 2019)

SHTYPI I DITES –  “Inter, pothuajse miq. Me ne fund Ninja drejton Interin drejt fitores.” (15 Prill 2019)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 15 Prill 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per zikalterit:

“Inter, pothuajse miq. Ne Frosinone 1-3.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Ninja moment. Nainggolan inspiron 3-1 e Interit. Konsolidon vendin e trete dhe shikon Romen.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.