Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

362 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “LunaPark Inter. Trondisin Cagliarin dhe rrembejne vendin e 3. Cancelo…” (18 Prill 2018)

SHTYPI I DITES – “LunaPark Inter. Trondisin Cagliarin dhe rrembejne vendin e 3. Cancelo…”  (18 Prill 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 18 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare:

“Inter EuroVizion. Zikalterit zhbllokohen pas kater ndeshjeve pa shenuar dhe rigjejne Champions.”

“Me 4 gola ndaj Cagliarit ringjiten perseri ne vendin e trete.”

“Cancelo shkrin menjehere akullin ne San Siro, Icardi, Brozovic dhe Perisic me pas dergojne ne TILT Cagliarin qe nuk gjuan asnjehere ne porten e Interit.”

“Sot pritet pergjigja e Romes ndaj Genoas dhe Lazios ndaj Fiorentines ne Firenze.”

“Collina nuk preket. Interviste ekskluzive me numrin nje te Uefas. Ceferin: “E kuptoj merzitjen e Agnellit, por Collina nuk ka gabuar. VAR ne Europe? Dalengadale.”

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per zikalterit:

“LUNAPARK INTER: Ne ndeshjen e pare te javes se 33 te Serie A, 4-0 ndaj Cagliarit. Edhe Icardi rikthehet tek goli. Spalletti ringjitet ne vendin e trete.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne faqen e saj te pare:

“Cancelo hap dyert e Champions. 4-0 dhe vendi i trete per Interin.”

L'apertura di Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.