Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 14, 2022

Scroll to top

Top

352 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Spalletti do te tentoje te beje shah-mat. Nderkohe Milito…” (18 Tetor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Spalletti do te tentoje te beje shah-mat. Nderkohe Milito…” (18 Tetor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 17 Tetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“5 levizjet e Spallettit. Inter: tekniku deshiron te zere shah mat ne kete menyre Milanin.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Milito: Derbi shkon per Interin, vendos Lautaro. Diego tregon leksionet nga Bielsa dhe topat nga Sneijder. Dhe ate here qe Mou tha…”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Flet Meite: Inter apo Milan? Nuk me interesojne.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.