Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 2, 2022

Scroll to top

Top

364 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Thriller Champions. Interi sot ndaj Lazios per…” (20 Maj 2018)

SHTYPI I DITES – “Thriller Champions. Interi sot ndaj Lazios per…” (20 Maj 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 20 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per Interin:

“Olimpico, ora 20:45: Lazio-Inter vlen gjithcka, vendi i katert dhe mbreti i golit. Thriller Champions. Zikalterit jane te detyruar te fitojne. Immobile-Icardi ne sfide. Materazzi: “E vendos Maurito”. Inzaghi beson tek De Vrij: “Luan ai”.

la Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport ka shkruar ne faqen e saj te pare:

“Eshte nje finale. Ndeshja e sotme vlen Champions ne Olimpico ku Inzaghit i mjafton edhe barazimi. Spalletti i detyruar te fitoje. Immobile dhe Icardi luajne titullin e golashenuesit.”

Il Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport nuk ka ndonje titull specifik per zikalterit sot.

Related image

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.