Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 28, 2020

Scroll to top

Top

361 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Icardi, pas golit ne Champions tani ka nje objektiv tjeter.” (20 Shtator 2018)

SHTYPI I DITES –  “Icardi, pas golit ne Champions tani ka nje objektiv tjeter.” (20 Shtator 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 20 Shtator 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Icardi eshte rikthyer dhe tani deshiron te kape kuoten e 110 golave me Interin.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Komentimi i ndeshjes Inter-Tottenham dhe festa e Trevisani dhe Adanit behet ceshtje ne Itali.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Euforia Inter. Pas golit, tani Icardi pret Lautaron.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.