Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

593 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Interi blen Ninxhen: belgu eshte zikalter tashme” (21 Qershor 2018)

SHTYPI I DITES – “Interi blen Ninxhen: belgu eshte zikalter tashme” (21 Qershor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 21 Qershor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Interi ben te sajin Nainggolan. Per Ninja cdo gje e bere: tani e ka radhen Dembele. Nderkohe tentative per Suson.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Inter-Cagliari, Nico pergjysme. Gonzales, sulmuesi i ri i ARgentinos Juniors ka kushtuar 10 milione euro dhe do te luaje ne Sardenje. Nainggolan shume afer: ne marreveshje do te hyje edhe Santon.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Asnje titull specifik per Interin.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.