Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 25, 2019

Scroll to top

Top

419 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, ti ne San Siro mund te mundesh edhe Messin…” (21 Shtator 2018)

SHTYPI I DITES –  “Inter, ti ne San Siro mund te mundesh edhe Messin…” (21 Shtator 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 21 Shtator 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Flet ish-zikalteri. Eder: “Interi ne San Siro mund te munde edhe Messin.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin ne faqen e saj te pare.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Inter Club Pesaro, femijet e Tripletes.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.