Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,193 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Interi eshte rikthyer, por nuk eshte rikthyer ende…” (22 shkurt 2019)

SHTYPI I DITES –  “Interi eshte rikthyer, por nuk eshte rikthyer ende…” (22 shkurt 2019)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 22 shkurt 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

Interi eshte rikthyer. Icardi akoma jo. Europa League: Rapid Vienna mundet 4-0.

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Inter shume e shpejte. I mjaftojne 18 minuta per te likiujduar austriaket.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Europa League. Interi dhe Napoli kalojne turin e pare. Tani e ka radhen shorti.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.