Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

637 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “KoulibaBUM ne Torino. Ndersa Spalletti shume i nevrikosur: Kush…” (23 Prill 2018)

SHTYPI I DITES – “KoulibaBUM ne Torino. Ndersa Spalletti shume i  nevrikosur: Kush…” (23 Prill 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 23 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per zikalterit:

“Inter, Icardi-Perisic ndjekin romanet. Fluturimi per Champions, ne Chievo fitohet 2-1. Zikalterit gjithmone te pestet -1 nga Lazio dhe Roma.”

“Tension tek Milni, kalohen edhe nga Atalanta dhe tashme Milani eshte ne vendine gjashte.”

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan ne  faqen  e saj  te pare per Interin:

“Fluturimi Europian. Lazio dhe Inter pergjigje dhe kunderpergjigje. Icardi dhe Perisic shtrijne ne tapet Chievon.”

Il Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne faqen e  saj te pare:

Spalletti nuk eshte dakort: “Kush thote se Interi ka deshtuar deshiron ti beje keq skuadres.”

L'apertura di Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.