Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

679 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Interi cmendet ne merkato: dy emra te tjere pas Nainggolan” (23 Qershor 2018)

SHTYPI I DITES – “Interi cmendet ne merkato: dy emra te tjere pas Nainggolan” (23 Qershor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 23 Qershor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Interi e cmendur. Te henen vizitat mjekesore per Nainggolan, por klubi zikalter nuk ndalet. Objektiv eshte edhe Carvalho i Sporting Lisbona. Malcom ka thene po nderkohe. Bordeaux hapet per nje shitje.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Asnje titull specifik per Interin me Corrieren qe i kushton titullin kryesor Boterorit ne Brazil dhe loteve  te Neymar.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Asnje titull specifik sot per Interin nga ana e gazetes torineze.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.