Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

691 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, ja dy levizjet e zikalterve ne merkato per Champions…” (24 Maj 2018)

SHTYPI I DITES – “Inter, ja dy levizjet e zikalterve ne merkato per Champions…” (24 Maj 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 24 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj per zikalterit:

“Inter, zbarkon Martinez. Vizitat mjekesore sot per bomberin. Spalletti, rinovimi eshte afer.”

Il Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport nuk ka ndonje titull specifik per Interin ne faqen e saj te pare.

Il Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan per zikalterit sot:

“Inter, dy levizje per Champions: Verdi dhe Marlos. Nderkohe Wanda: “Icardi qendron.”

La prima di Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.