Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

561 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, plas Ninja Mania ne Milano! Nderkohe Tuttosport hap sfiden…” (25 Qershor 2018)

Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 25 Qershor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Inter, plas Ninja mania. Belgu zikalter. Nainggolan ne Millano, tifozet cmenden totalisht.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Spalletti dashuron Ninjen. Luciano me ne fund ka mesfushorin qe deshironte dhe nuk e mohon publikisht.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Ka filluar qe tani sfida Inter-Juventus. Bardhezinjte dhe zikalterit protagoniste te medhenj te merkatos ne prag te nje sezoni qe do te ripropozoje rivalitetin antik ne Itali dhe Europe. Te merkuren vizitat mjekesore edhe per Cancelon nderkohe pritje madheshtore per Nainggolan.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.