Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 16, 2021

Scroll to top

Top

578 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Suning nuk eshte dakort: Inter, ne nuk dorezohemi…” (30 Mars)

SHTYPI I DITES – “Suning nuk eshte dakort: Inter, ne nuk dorezohemi…” (30 Mars)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 30 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqe te pare per Interin: “Zeri i pronareve dhe i ish-lojtareve. Suning: “Inter, nuk dorezohemi”. E nderkohe nuk mungon karikimi i Beccalosit dhe Galantes. Ne zyrat e La Gazzetta dello Sport per librin e 110 vjetorit: “Kemi nje skuader qe vlen 4 vendet e para.”

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare: “Inter, zeri i larte i Zhang Jr: “Ne nuk dorezohemi per objektivin Champions”. Ceshtja Sabatini bezdis klubin: “Shume gjera negative, boll.”

Il Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne faqen e saj te pare per zikalterit: “Inter: Ja epoka pas Sabatinit. Marlos dhe Sabitzer per krahet dhe Zhang hidhet ne sulm.”

L'apertura di Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.