Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

478 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Ankth ne shtepine zikalter per FPF dhe UEFA. Nderkohe Cancelo…” (14 Qershor 2018)

SHTYPI I DITES – “Ankth ne shtepine zikalter per FPF dhe UEFA. Nderkohe Cancelo…” (14 Qershor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 14 Qershor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan vetem per kupen e botes ne faqe te pare:

“Kenaquni sa bota!”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Fair Play bis: Interi shtanget nga UEFA: klubi nuk mund te fuse ne liste lojtaret e blere ne 2017 pa shitur. Edhe lojtaret e medhenj ne rrezik.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne faqe te pare:

“Cancelo therret Juven. Ai deklaron: “Prisja me shume konsiderate nga Interi. Kam deshire per Champions.”

(Por kete titull e pergenjeshtroi Cancelo ne instagram dje)

Nderkohe, ka edhe nje titull per Interin:

“Agjentet e Dembele ne seline e Interit. Por nderkohe UEFA fut ankth.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.