Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

396 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Ausilio ne Paris. Ne shenjestren e drejtorit sportiv eshte…” (07 Mars 2018)

SHTYPI I DITES – “Ausilio ne Paris. Ne shenjestren e drejtorit sportiv eshte…” (07 Mars 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 07 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Pothuajse te gjitha te perditshmet italiane kane shrkuar ne faqe te pare per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne brendesi te saj: “Feste zikalter perpara Inter-Napoli: pritet spektakel ne Meazza.”

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan ne faqe te pare: “Handanovic rrefehet ne prag te ndeshjes me kryesuesen: “Pres Napolin dhe Interi rifillon edhe njehere. Nje detyre per te arritur 4 vendet e para. Renia? Fiziologjike. Do te luaj deri ne 40 vjec.”

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne nje nga dritaret ne faqe te pare: “Ausilio ne Paris me mision Di Maria. Nese do te kete Champions vitin tjeter…”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.