Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 28, 2020

Scroll to top

Top

450 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Barazim Lazio-Roma, Inter mund te perfitoje. Nderkohe ne merkato…” (16 Prill 2018)

SHTYPI I DITES – “Barazim Lazio-Roma, Inter mund te perfitoje. Nderkohe ne merkato…”  (16 Prill 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 16 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport nuk ka ndonje titull specifik per Interin ne faqe te saj por ne brendesi shkruan:

“Inter, sa shume i rendesishem per ty eshte bere Marcelo Brozovic. Kroati eshte shnderruar ne piken kyce te zikalterve.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport nuk ka ndonje titull specifik per Interi ne faqe te pare por ne brendesi te saj shkruan:

“Inter, barazimi ndermjet Romes dhe Lazios mund te te sherbeje.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne brendesi te saj:

“Edhe gjashte ndeshje ne Serie A, por Interi po mendon per merkaton. Shume emra ne listen e Ausilos.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.