Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

279 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, eshte shansi yt. Spalletti i uleret skuadres: “Nuk ka me…” (17 Prill 2018)

SHTYPI I DITES – “Inter, eshte shansi yt. Spalletti i uleret skuadres: “Nuk ka me…”  (17 Prill 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 17 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare:

“Euro ose kurre me. Ne Serie A gjashte javet e fundit: 8 skuadra per 2 objektiva.”

“Nis sprinti per Champios dhe Europa League: nga Roma tek Torino, ja te gjitha perballjet. ”

“Sot Inter-Cagliari. Spalletti kerkon golin. Icardi vendin e trete: “xholat kane mbaruar”.

“Intervista, Ranieri: “Lazio-Inter ne javen e fundit do te jete decizive.”

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare:

“Kampionat pa fund. Sot ne oren 20:45 ndeshja e pare e mesjaves ne Serie A ne San Siro.”

“Shkundja e Spallettit: “Leviz, Inter”. Me Cagliarin duhen pike per Champions.”

“Giulini? E kaluara zikalter? Nuk ka lidhje.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne faqen e saj te pare:

Inter-Cagliari, ultimatum nga Spalletti: “Bonuset kane mbaruar.”

L'apertura di Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.