Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 14, 2022

Scroll to top

Top

316 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Black Friday i merkatos. Nderkohe Interi e ka mendjen tek Modric. ” (23 Nentor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Black Friday i merkatos. Nderkohe Interi e ka mendjen tek Modric. ” (23 Nentor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 23 Nentor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan bujshem per Interin:

“Eshte nje Inter ‘cepi’: ka me shume goditje kendi se askush por eshte shume pak eficente.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Inter, Modric do te lirohet.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Inter, kujdes nga janari: Chelsea mbi Skriniar.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.