Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 8, 2020

Scroll to top

Top

434 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Boterori i Rusise ka vleresuar Perisic dhe Brozovic qe tani vlejne shume me shume…” (17 Korrik 2018)

SHTYPI I DITES – “Boterori i Rusise ka vleresuar Perisic dhe Brozovic qe tani vlejne shume me shume…” (17 Korrik 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 17 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Brozovic-Perisic, Interi zbulon arin e Rusise. Keto jane perfitimet e Kuptes se Botes. Boterori ka vleresuar me shume dy lojtaret kroat qe vlejne tashme shume.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Gjithashtu edhe Tuttosport, nuk ka ndonje titull specifik per Interin ne faqe te pare.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.