Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 22, 2019

Scroll to top

Top

397 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Sot eshte dita vendimtare per Interin dhe Modric. Florentino…” (10 Gusht 2018)

SHTYPI I DITES – “Sot eshte dita vendimtare per Interin dhe Modric. Florentino…” (10 Gusht 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 09 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Modric ka ngecur. Nuk eshte e lehte per kroatin, neser takon Perez. Ai sbarkon ne Madrid dhe paralajmeron Realin: dua Interin. Nderkohe Keita pritet te vije edhe pa largimin e Candreves.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Modric eshte zhdukur. Florentino nuk flet dhe foto zyrtare e klubit ben Interistat te cmenden. Mungesa e kroatit ne profilin social te Real ngjall shume kureshtje. Sot takimi me Perez.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Gazeta Tuttosport nuk ka ndonje titull specifik sot per Interin.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.