Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

667 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Champions ose jo, sezonin qe vjen do te kemi nje Inter te madh…” (08 Maj 2018)

SHTYPI I DITES – “Champions ose jo, sezonin qe vjen do te kemi nje Inter te madh…” (08 Maj 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 08 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport ka shkruar per zikalterit ne faqen e saj te pare:

“Gara per Europen qe vlen vertete. Karikimi per Champions, ne San Siro me shume 70.000 tifoze per Inter-Sassuolo. Do te duhej nje goleade per te permiresuar golevarazhin ne prag te ndeshjes me Lazion per Interin.”

Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport hapet me kete titull per Interin:

“Misioni: Icardi, cfare sfidash per te ndihmuar Interin. Deshiron titullin si golashenues, vendin e katert dhe me pas boterorin.”

Il Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Drejtori Sportiv Ausilio zbulon planet e zikalterve: Champions ose jo, do te jete Inter i madh sezonin qe vjen.”

La prima di Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.