Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

450 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Corriere: Inter, nga lojtaret e medhenj, rrezikojne vetem dy.” (26 Maj 2018)

SHTYPI I DITES – “Corriere: Inter, nga lojtaret e medhenj, rrezikojne vetem dy.” (26 Maj 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 26 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj pare:

“Milan me shume mundesi jashte kupave: ka pesimizem perpara vendimit te UEFA-s. Fassone deklaron: “Nese eshte keshtu, blerje te vogla ne merkato…”

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport i kushton faqen e saj te pare finales se Champions sot:

“Champions Boteror! Zidane kerkon kupen e trete dhe CR7 me Salah do te sfidohen ne fushe. Jane 22 lojtaret ne fushe qe do te shkojne ne boteror.”

Por Corriere dello Sport shkruan ne brendesi te saj: “Nga lojtaret e medhenj ne skuader, rrezikojne vetem dy.”

Il Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport nuk ka ndonje titull specifik per zikalterit sot:

La prima di Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.