Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

348 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “De Vrij tek Interi me rroge te majme. Flet Spalletti, ja frazat e teknikut zikalter…”

SHTYPI I DITES – “De Vrij tek Interi me rroge te majme. Flet Spalletti, ja frazat e teknikut zikalter…”
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqe te pare: “Inter shume afer De Vrij. Per hollandezin eshte gati nje kontrate me rroge prej top player dhe vendin si titullar te siguruar.”

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan per zikalterit ne faqen e pare te saj: “Interviste e Spallettit. Tekniku Italian ka folur per sezonin dhe gjendjen aktuale te zikalterve: ‘Notat, i jap nje 9 skuadres per pjesen e pare te sezonit. Icardi eshte shume mire me kete bluze dhe nuk deshiron te nderyshoje ambjent. Pas 7 muajsh tek Interi ndihem pjese e klubit. Duhet te kapim Champions me patjeter.”

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan: “Inter, Asamoah: tjeter goditje me kosto zero. Edhe juventini eshte afer pas De Vrij.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.